سوالات متداول در وب سایت رابین سود

قوانین حاکم بر چالش‌هاتون چی است؟ + -

یک سری المان‌ها و موارد در هر چالش مهمه که باید حتما اونا رو رعایت کنی. 

اول درادون اکانت شما است که قبل از اینکه چالشی رو بخری و مبلغش بهت نشون داده بشه می‌تونی ببینی که در هر کدوم از مراحل پایه و یا حرفه‌ای متفاوت است. 

دوم حداقل تعداد روز معاملاتی شما است که در هر موقع که چالشی رو بخوای بخری اونجا نوشته و حداقل اون تعداد روز رو باید لطف کنی و ترید بزنی تا بتونیم بهتر ارزیابیت کنیم. 

سوم کیفیت معاملاتی شما است؛ یعنی اینکه دور از جون شما برخی افراد در یک معامله میان یه دفعه دو لات طلا (یا هر جفت ارز و یا سهام دیگه‌ای) رو باز می‌کنن و اکانت رو به اون تارگتی که بوده میرسونن و برای اینکه روزهای معاملاتیشون پر بشه هر روز یک صدم لات باز می‌کنن در حد خیلی کم و با سود یا ضرر کمی می‌بندنش و بعدش تقاضای رفتن توی مرحله بعد یا اکانت اصلی رو میکنن؛ خب قائدتا کارشناس ما این رو ببینه اکانت رو رد می‌کنه. این نوع ترید اصلا ترید قابل استنادی نیست که یک تریدر حرفه‌ای بخواد اون رو انجام بده و نمیشه به همچین فردی برای دادن اکانت اصلی اعتماد کرد. 

نکته دیگر اینکه ریسک مجاز در تمامی مراحل پایه و حرفه‌ای روزانه برابر 10 درصد از بالانس لحظه‌ای است. 

آیا می‌تونم بر اساس اخبار معامله کنم؟ + -

بله می‌تونید؛ ولی حین انتشار خبر نمی‌تونید پوزیشنی رو باز یا بسته کنید. در واقع 5 دقیقه قبل و بعد خبری که به جفت ارز شما یا فلز و یا استوک شما تحریکی ایجاد کنه نباید در اون زمان پوزیشنی باز یا بسته بشه. البته ملاک ما از خبر، خبرهای قرمزی هست که در خود برنامه متاتریدر مشخص می‌شود. 

آیا باید شب‌ها پوزیشن‌هامون رو ببندیم ؟ + -

هرشب نیازی نیست؛ ولی بایستی در انتهای هر هفته قبل از بسته شدن بازار تموم پوزیشن‌هات رو به غیر از کریپتوها ببندی. 

با چه ابزارهایی می‌تونیم ترید کنیم و مجاز به استفاده از کدوم استراتژی‌ها هستیم ؟ + -

سبک معاملاتی شما کاملا وابسته به خودتون هست. دلیلی برای محدودیت‌سازی و یا ممنوعیت استراتژی معاملاتی شما نداریم و فرقی نمی‌کنه کدوم یک از سبک‌های ترید رو انتخاب کردی، تا زمانی که معامله شما پذیرفته شده باشه و با شرایط استاندارد بازارهای مالی مطابقت داده بشه تا به مراحل اصلی برسونتت موردی نداره. 

می‌تونیم با ربات‌های EA (Expert Assistant) ترید کنیم ؟ + -

این مورد چند جور جواب داره: اول اگر از ربات‌های کپی ترید دارین استفاده می‌کنید ممکنه همزمان افرادی باشن که از همون ربات دارن توی چالش‌های رابین استفاده می‌کنن و این بار مازاد ممکنه روی سرورهای رابین هنگی ایجاد کنه و اگر این مورد شناسایی بشه، اکانت شما کاملا بن میشه؛ دوم شما مثلا یک تریدری هستی که همزمان داره روی چند اکانت ترید می‌زنه، این مورد اگر در چالش‌های همزمان خودتون باشه و کارشناس متوجه بشه سوء‌استفاده‌ای شده باشه اون چالش رد میشه؛ ولی اگر (سوم) برای مدیریت اکانت خودت باشه و منتوری که توی رابین داری که این قضیه رو بپذیره که با اکسپرت ترید بزنی و تریدهای خودت رو کپی کنی مشکلی نداره و می‌تونی ترید بزنی ولی اگر منتور ایراد بگیره ممکنه چالشت رد بشه. 

از طریق پلتفرم های زیر با ما در ارتباط باشید
social linkedin
social aparat
social support
social telegram
social instagram