سوالات متداول در وب سایت رابین سود

چطوری می‌تونیم عضو خانواده رابین سود بشیم؟ + -

اول داخل سایت ثبت نام و بعد احراز هویت می‌کنی. بعد چالشی که می‌خوای رو انتخاب می‌کنی و تموم تبریک می‌گیم، عضو گروه بزرگ رابین شدی! 

چالش‌های رابین چطوری هست؟ + -

بعد از اینکه چالش‌ها رو تهیه کردی اکانت تا نهایتا اولین روز کاری بعد به دستت میرسه که در پنل سایت قابل مشاهده است. بعدش شما بر اساس درادون ذکر شده در اون چالش که گفته شده تریدت رو انجام میدی و مدیریت ریسک هم که 100 درصد داری و ما هم کمکت می‌کنیم. 

علاوه بر درادون لحظه‌ای و روزانه چیز دیگه‌ای هم مهمه تا بتونم حساب اصلی رو بگیرم؟ + -

بله صد در صد، شما حتما در هر مرحله از چالش باید مثلا حداقل  5 روز معاملاتی داشته باشی (لزومی هم نداره پشت سرهم باشه) ولی در این چند روز نباید معاملات ناهمگن داشته باشی! یعنی چی؟ دور از جون شما برخی افراد در یک معامله میان یک دفعه دو لات طلا (یا هر جفت ارز و یا سهام دیگه‌ای) رو باز می‌کنن و اکانت رو به اون تارگتی که بوده می‌رسونن و برای اینکه روزهای معاملاتیشون پر بشه هر روز 0.01 لات باز می‌کنن در حد خیلی کم و با سود یا ضرر کمی می‌بندنش و بعدش تقاضای رفتن به مرحله بعد یا اکانت اصلی رو می‌کنن؛ خب قائدتا کارشناس ما این رو ببینه اکانت رو رد می‌کنه، چون این نوع ترید اصلا ترید قابل استنادی نیست که یک تریدر حرفه‌ای بخواد اون رو انجام بده و نمی‌شه به همچین فردی اعتماد کرد برای اینکه اکانت اصلی رو بهش بدیم. 

پس خلاصش شد حداقل ۵ روز معاملاتی با ریسک، سبک معاملاتی و زمان پوزیشن یکسان. 

جدای از چالش چه امتیاز ویژه‌ای به تریدرهاتون می‌دین؟ + -

منتورشیپ و تراپیست رایگان که هرموقع که خواستی در خدمتت هستن تا باهات موضوع رو جلو ببرن. گاهی اوقات خود ما که در حوزه مالی فعالیت می‌کنیم از نظر فنی مشکل نداریم، بلکه از نظر روحی شرایط سختی بهمون حاکمه که اونو واقعا یک تراپیست می‌تونه کنار دستت باشه تا به راحتی باهاش درد و دل کنی تا بتونی بهترین عملکرد رو داشته باشی. 

جدای از این‌ها چالش رایگان هم داریم که می‌تونه خیلی برات کمک‌کننده باشه. مطلب بعدی گیفت‌هامون هست که یک دفترچه معاملاتی بهت می‌دیم و یک شات قهوه هم که مهمون ما هستی! 

رفتن به مرحله اصلی چقدر زمان می‌بره؟‌ + -

قائدتا اگر مثلا در هر مرحله 5 روز معاملاتی داشته باشی و اکانت رو تارگت زده باشی، می‌تونی حداقل 10 روز بعد از اینکه تارگت جفت مراحل رو زدی وارد مرحله بعدی بشی. 

بعد از اینکه چالش‌هارو پاس کردم چقدر بعدش بهم اکانت اصلی رو می‌دین؟ + -

قائدتا بعد از اینکه هر مرحله رو پاس کنی اکانتت توسط کارشناس تایید و به بخش مربوط به اکانت‌های اصلی ارجاع داده میشه و تا نهایتا سه روز کاری بعد بهت اکانت اصلی رو می‌دیم. 

چطور پاداشی که در مرحله اصلی دریافت می‌کنم را برداشت کنم؟ + -

بعد از اینکه وارد مرحله اصلی شدی هر 14 روز به 14 روز می‌تونی پاداشت رو دریافت کنی که برای این کار ایتدا در پنل درخواست دریافت پاداش رو می‌زنی و نهایتا تا دو روز کاری بعد پاداشت برات واریز می‌شه. 

می‌تونم در حین چالش سرورم رو عوض کنم؟ + -

بله؛ این فقط در صورتی قابل انجام هست که یک مرحله از چالش رو کامل تموم کنی و بعد از این که توسط کارشناس تایید شد، می‌تونی برای مرحله بعدش تقاضای پلتفرم دیگه ‌ای رو داشته باشی. 

واریز پاداش به صورت هست؟ + -

واریز پاداش به صورت ریالی هست. 

پرداخت چالش رابین رو انجام دادم، چه زمانی به حساب دسترسی دارم؟ + -

معمولا بعد از تاییدیه پرداخت شما طی چند ساعت اکانت بهتون تعلق می‌گیره. 

چرا برای چالش‌هاتون پول می‌گیرین؟ + -

چالش‌ها براساس میزان مبلغ اکانت،نوع سرور می‌تونه برای تیم ما هزینه‌های متفاوتی رو به ارمغان بیاره. این هزینه‌ها شامل سرورهای نظاره‌گر و آنالیزور، منتورشیپ‌های روزانه، تراپیست‌های مستقر و غیره هستش که تمامی این‌ها باعث میشه به ازای هرکدوم از چالش‌ها مبلغی متناسب با خدماتی که از تیم ما جهت آموزش دریافت میشه از شما عزیزدل دریافت بشه. 

چه تعداد حساب می‌تونم داشته باشم؟ + -

اگر قوانین مربوطه رو در مورد سیستم‌های EA نقض نکنید، هیچ محدودیتی برای تعداد حساب‌های معاملاتی در چالش‌های رابین وجود نداره. لطفا دقت داشته باشین که نباید از طریق ثبت نام با هویت‌های مختلف چندین حساب داشته باشین، چون که اولا اینکار از نظر انسانیش درست نیست و همچنین اگر موردی با استراتژی معاملاتی یکسان در حساب‌های مختلف و با ارزش سرمایه مجموع بیش از 10 هزار دلار مشاهده کنیم تیم رابین سود این حق رو برای خودش محفوظ می‌دونه که این حساب‌هارو بر اساس شرایط خودش معلق کنه. 

از طریق پلتفرم های زیر با ما در ارتباط باشید
social linkedin
social aparat
social support
social telegram
social instagram